Accommodatie:
Gemeentelijk Sportpark
Nieuwe Steeg 2
4266 EH EETHEN
0416-351459

Opgericht:

15-okt-1955

Route
Route naar VV GDC

Correspondentie:
Gertjan Bax
Hoofdstraat 30
4265 HL Genderen
0416-351197/06-53542843

secretaris@vvgdc.nl

penningmeester@vvgdc.nl

voorzitter@vvgdc.nl

Wedstrijdsecretaris Senioren
Dick Bouman
dickbouman@ziggo.nl

Wedstrijdsecretaris Junioren:
Berrie Vos
wedstrijdzakengdc@gmail.com

Wedstrijdsecretaris Pupillen:
Johan van der Stelt
stelt.joep@gmail.com

Ledenadministratie:
ledenadministratie@vvgdc.nl

Vertrouwenspersoon:

Dhr. Gerrit Roelofs, bereikbaar via 06 532 676 83 en ghroelofs@xs4all.nl

Sponsoring:
pr@vvgdc.nl

Website (ideeën en opmerkingen):
website@vvgdc.nl

Verslagen en foto´s:
wedstrijdverslagen@vvgdc.nl

Club van 50:
vriendenvangdc@gmail.com

Evenementencommissie:
Voorzitter Wim Timmer
evenementen@vvgdc.nl

Jeugdcommissie:
jeugdcommissie@vvgdc.nl

Technische Commissie:
tc@vvgdc.nl

Technische Coördinatoren:

Paul van Rooijen  en Harald in’t Veld:    selectie + JO19

Henk van der Stelt:   lagere seniorenelftallen

Marja Thur:  JO17 t/m JO13

Tino Vos:   JO12 t/m JO7 en mini’s

Ron Leijser:  VR1, MO15 en MO13

 

Verzorging:

verzorging@vvgdc.nl 

Scheidsrechters:

Henk van der Stelt, Levi Splinters en Bas van der Kolk

 


Terug