Op donderdag 13 november zal, op Sportcomplex De Hanen Weide in Veen, om 16.00 uur de aftrap zijn van de interlandwedstrijd van Oranje Onder 15 tegen België. Met het organiseren van deze Nederland – België kunnen laat Achilles Veen zien, dat het draait om de (sportieve)toekomst van de jeugd. Omdat dit evenement graag gebruikt wordt om het belang van Jeugd & Sport meer inhoud te geven willen wij zoveel mogelijk (jonge)jeugd de kans geven de wedstrijd bij te wonen en kennis te laten maken met een dergelijk groot sportevenement. De entree is daarom GRATIS.

Kinderen kunnen hier de toekomstige voetballers van Oranje zien. De kinderen van de scholen en de voetbalclubs in de Gemeente Aalburg worden gevraagd bij deze wedstrijd aanwezig te zijn. Wellicht op de fiets of met ouders. De Gemeente Aalburg heeft toegezegd te faciliteren in een zo groot mogelijke toegankelijkheid voor jongeren uit de gemeente.

Programma:

14.30 uur – locatie open voor publiek

15.45 uur – vlagceremonie en opkomst teams

16.00 uur – aftrap wedstrijd 1e helft

17.25 uur – einde wedstrijd

Terug