GDC 1 en 2 (3e, 4e, 5e en VR1 zie hieronder, ook het oefenprogramma van de senioren)

Spelers:

1 Xander van de Assem
2 Bart van den Bogaard
3 Aldert Bouman
4 Maarten Bouman
5 Kevin Bouman
6 Jelle Bouman
7 Christian Brienen
8 Remi Buijs
9 Jim Clarke
10 Renzo van Emmerik
11 Lourens Fieten
12 Emiel van der Heijden
13 Horatio Gritto
14 Tom Hesselberth
15 Loek de Jong
16 Erik van Kessel
17 Bas van der Kolk
18 Ralph Lankhaar
19 Johnny van Mersbergen
20 Luuk Oostra
21 Erik den Ouden
22 Marco Pijnenburg
23 Stefan Storchart
24 Stefan van Veen
25 Chris Visser
26 Benjamin Vos
27 Pascal de Vries
28 Wesley van de Wardt
29 Robin van Wijk
30 Jamie Youell
31 Justin Youell
32 Jeffrey Pruijssers
33 Stefan Loogman
34 Levi Splinters
35 Joost van Rooijen
36 Maarten van Wijlen
37 Claudio Peter

Begeleiding:

Trainercoach GDC 1: Frans Grondman

Leider GDC 1: Wim van Drunen

Grensrechter GDC 1: Gert-Jan Bax

Trainercoach GDC 2: Cor Pruijssers

Leider GDC 2: Patrick Hobo

Grensrechter GDC 2: Werner van Drunen

Verzorger: Erick in ’t Veld

 

Trainingstijden:

Dinsdag 20.00u – 21.30u

Donderdag 20.00u – 21.30u

Oefenprogramma zie onderaan

 

GDC 3

Spelers:

1 Marvin van Mersbergen
2 Johan van der Stelt
3 Piet van Wijk
4 Richard Thur
5 Niels de Vries
6 Harold Bouman
7 William Splinters
8 JoostAnne Verbeek
9 Andreas van Ballegooijen
10 Menno de Hart
11 Jeroen Vos
12 Tino Vos
13 Jeroen Vos
14 Toine van der Mooren
15 Richard Treffers
16 Patrick Bouman
17 Robbin van Mersbergen

Begeleiding: Peter Rochat en Wim Timmer

Trainingstijd: Woensdag 20.00u – 21.15u

Oefenprogramma zie onderaan

GDC 4:

Spelers:

1 Danny van der Mooren
2 Jan Bouman
3 Martin Schouten
4 Gert Vlastuin
5 Dennis van As
6 Mark Treffers
7 Joren Schop
8 Martijn Vos
9 Maurin van der Stelt
10 Gerben van Geenen
11 Martin Arendse
12 Ramon van der Stelt
13 Arno van Mersbergen
14 Antoine Schilders
15 Richard Zwart
16 Carlo Boer
17 Arjon Kommers

Begeleiding: Edwin Zwart, Mark Treffers en Victor van der Stelt

Trainingstijd: Woensdag 20.00u – 21.15u

Oefenprogramma zie onderaan

GDC 5

Spelers:

1 Willem Wagenvoort
2 Sander van Mersbergen
3 Tom Oostra
4 Hilbert Bax
5 Wim van de Vendel
6 Chris van Mersbergen
7 Roderick Bax
8 Peter de Jong
9 Marco van der Stelt
10 Rick van Cappellen
11 Huib van Hemert
12 Pieter van Dueren den Hollander
13 Henno van Horssen
14 Sjeng Verbeek
15 Bert de Jonge
16 Ward van Genesen
17 Hans Blom

Begeleiding: Willem Wagenvoort en Tom Oostra

Trainingstijd: Woensdag 20.00u – 21.15u

Oefenprogramma zie onderaan

 

VR1 (Dames)

Spelers:

1. Sarah Heesakkers
2. Marijke Branderhorst
3. Henrieke v/d Kolk
4. Eline Schouten
5. Stefanie Zwart
6. Shirley de Ruiter
7. Maartje v. Emmerik
8. Jasmijn Lankhaar
9. Merel Lankhaar
10. Miranda Combee
11. Marloes Schouten
12. Veerle van Drunen
13. Lis van Rooyen

Trainingstijden:

Maandag 19.45u – 21.00u

Woensdag 20.00u – 21.15u

 

Oefenprogramma senioren:

Dinsdag 13 augustus:     GDC 1 – Heukelum 1    20.00u
Zaterdag 17 augustus:    GDC 1 Aalburgcup
Dinsdag 20 augustus:     Sleeuwijk 1 – GDC 1     19.30u
Zaterdag 24 augustus:    RKDSV 1 – GDC 1 (beker)
                                                 GDC 2: beker
                                                 GDC 3: beker
                                                 GDC VR1: beker
Dinsdag 27 augustus:      GDC 1 – The Gunners (beker)   18.30u
Donderdag 29 augustus:  GDC 2: beker   18.30u
Zaterdag 31 augustus:     GDC 1 – Gilze 1 (beker)
                                                  GDC 2: beker
                                                  GDC 3: beker
                                                  GDC VR1: beker
Zaterdag 7 september:     GDC 1: competitiewedstrijd
                                                   GDC 2: competitiewedstrijd
                                                   GDC 3: beker
                                                   Giessen 3 – GDC 4   14.30u
                                                   GDC 5 – Giessen 4    14.30u
                                                   GDC VR1: beker
Terug