Met enige trots kunnen wij vermelden dat vv GDC sinds lange tijd weer een jeugdtoernooi voor F-, E-, D-pupillen en C-junioren organiseert.
Het toernooi wordt gesponsord door de hoofdsponsor van onze jeugd, namelijk Bouman en Bouman Infra BV (BBI).
Jeugdteams van de clubs vv Almerk, GRC ’14, vv Hedel, OJC Rosmalen, Noad ’32, Sparta ’30, sv Meerkerk, Wilhelmina ’26, WSC, Zuilichem en natuurlijk onze eigen jeugd teams zullen strijden om de prijzen.

Wij nodigen u allen uit om zaterdag 23 augustus de jeugd aan te komen moedigen.
Het programma is als volgt:

F-pupillen

Tijd Wedstrijd
8.30 – 8.45 GDC F1 – Zuilichem F1
GRC’14 F1 – Wilhelmina’26 F1
NOAD’32 F1 – Sparta’30 F1
9.15 – 9.30 GDC F1 – Wilhelmina’26 F1
Zuilichem F1 – Sparta’30 F1
GRC’14 F1 – NOAD’32 F1
10.00 – 10.15 GDC F1 – Sparta’30 F1
Wilhelmina’26 F1 – NOAD’32 F1
Zuilichem F1 – GRC’14 F1
10.45 – 11.00 GDC F1 – NOAD’32 F1
Sparta’30 F1 – GRC’14 F1
Wilhelmina’26 F1 – Zuilichem F1
11.30 – 11.45 GDC F1 – GRC’14 F1
NOAD’32 F1 – Zuilichem F1
Sparta’30 F1 – Wilhelmina’26 F1

E-pupillen

Tijd Wedstrijd
8.50 – 9.10 GDC E1 – Zuilichem E1
GRC’14 E1 – Wilhelmina’26 E1
Sparta’30 E1 – NOAD’32 E1
9.35 – 9.55 GDC E1 – Wilhelmina’26 E1
Zuilichem E1 – Sparta’30 E1
GRC’14 E1 – NOAD’32 E1
10.20 – 10.40 GDC E1 – Sparta’30 E1
Wilhelmina’26 E1 – NOAD’32 E1
Zuilichem E1 – GRC’14 E1
11.05 – 11.25 GDC E1 – NOAD’32 E1
Sparta’30 E1 -GRC’14 E1
Wilhelmina’26 E1 – Zuilichem E1
11.50 – 12.10 GDC E1 – GRC’14 E1
NOAD’32 E1 – Zuilichem E1
Sparta’30 E1 – Wilhelmina’26 E1

D-pupillen

Tijd Wedstrijd
13.00 – 13.20 GDC D1 – Sparta’30 D1
Almkerk D1 – sv Meerkerk D1
GRC’14 D1 – Hedel D1
13.55 – 14.15 GDC D1 – GRC’14 D1
Almkerk D1 – Sparta’30 D1
sv Meerkerk D1 – Hedel D1
14.50 – 15.10 sv Meerkerk D1 – GDC D1
Almkerk D1 – Hedel D1
Sparta’30 D1 – GRC’14 D1
15.45 – 16.05 Hedel D1 – GDC D1
Almkerk D1 – GRC’14 D1
Sparta’30 D1 – sv Meerkerk D1
16.40 – 17.00 Almkerk D1 – GDC D1
GRC’14 D1 – sv Meerkerk D1
Hedel D1 – Sparta’30 D1

C-junioren

Tijd Wedstrijd
13.25 – 13.50 GDC C1 – WSC C5
GRC’14 C1 – Wilhelmina’26 C1
OJC Rosmalen C5 – Sparta’30 C1
14.20 – 14.45 GDC C1 – Wilhelmina’26 C1
WSC C5 – Sparta’30 C1
GRC’14 C1 – OJC Rosmalen C5
15.15 – 15.40 GDC C1 – Sparta’30 C1
Wilhelmina’26 C1 – OJC Rosmalen C5
WSC C5 – GRC’14 C1
16.10 – 16.35 GDC C1 – OJC Rosmalen C5
Sparta’30 C1 – GRC’14 C1
Wilhelmina’26 C1 – WSC C5
17.05 – 17.30 GDC C1 – GRC’14 C1
OJC Rosmalen C5 – WSC C5
Sparta’30 C1 – Wilhelmina C1

Klik hier voor het volledige programmaboekje.

Terug