Zaterdag 8 april speelden we thuis tegen Jan van Arkel. Het was een moeilijke wedstrijd, Jan van Arkel was heel sterk.
In de 1e helft had Amber een kans maar schoot hem helaas mis, dit herhaalde zich 3 keer achter elkaar. Britt en Amber hadden een heel mooi een-tweetje, Britt gaf een mooie steekpass aan Amber, maar die schoot hem helaas mis. De tegenstander had ook wat kansen, maar door de sterke verdediging gingen ze er niet langs. Toen kwam Eline met een mooie solo, maar de bal werd bij de goal onderschept. Zo hadden we nog een paar kansen. De tegenstander had een corner, ze schoten hem hard voor de goal. De bal kwam niet bij de tegenstander aan. Toen maakte GDC hands. De scheids zag het niet en floot niet, maar GDC stopte met voetballen omdat ze dachten dat het hands was. Zo kon de tegenstander met gemak scoren. Het was 0-1. De wedstrijd was afgelopen, jammer dat we hadden verloren, maar iedereen had het super goed gedaan.

Terug