Na de belangrijke en knappe 0-1 overwinning van afgelopen zaterdag bij BLC, staat nu de laatste competitiewedstrijd op het programma. GDC ontvangt de gedeelde koploper s.v. O.S.S. ’20. Met 46 punten staat s.v. O.S.S. ’20 op gelijke hoogte met vv Dongen, maar heeft een minder goed doelsaldo.

Dankzij de overwinning is GDC opgeklommen naar een gedeelde 7e plaats, wat goed genoeg is voor lijfsbehoud. Echter, om deze positie te behouden, moet GDC alles op alles zetten. Er zijn nog drie ploegen die GDC kunnen inhalen of evenaren.

Na de wedstrijd tegen s.v. O.S.S. ’20 willen we het seizoen afsluiten met een gezellige BBQ voor iedereen. Voor slechts € 12,50 per persoon is alles geregeld, van vlees tot sauzen, zodat niemand iets tekortkomt. We hopen het seizoen af te sluiten met behoud in de 3e klasse.

We rekenen op jullie aanwezigheid; wij zorgen voor muziek en een goed gevulde koeling!

Aanmelden kan via deze link: https://www.ticketkantoor.nl/shop/BBQGDC.

Pupil van de week: Tijn Burghout (JO11-1)

Balsponsor: Van den Herik Schilderwerken

Statistieken: 2024-05-25 GDC – OSS’20 stats

Terug