Na circa 14 seizoenen en circa 330 wedstrijden in GDC 1 heeft Benjamin Vos aangegeven komend seizoen een treetje lager te willen gaan voetballen. In de beginfase van zijn carrière was hij veelal te vinden op het middenveld en de laatste jaren stond hij als rots in de branding in het hart van de defensie.

We herinneren ons Benjamin enerzijds als een sterke, zeer gedreven en fanatieke speler. En anderzijds ook de speler die altijd een hoge wedstrijdspanning en groot verantwoordelijks besef kende en voelde voor de ploeg.

In zijn imposante carrière heeft hij alle hoogte- en dieptepunten meegemaakt binnen de club. Zo maakte hij de opkomst vanuit de 4e klasse naar de 1e klasse mee en de laatste jaren ook weer de weg terug naar de 3e klasse.

Benjamin we respecteren je besluit en vanaf deze plaats bedanken we voor je inzet, toewijding en passie voor GDC. Zie voor foto’s onderstaande collage!

Tekst: Piet den Ouden

Onderstaande collage: Eric Schroder

Terug