Ook te vinden op voetbal.nl app en voetbal.nl website https://www.voetbal.nl/club/BBJJ08D/overzicht.

GDC 1
Mannen Zaterdag – 3e klasse D

1 TSVV Merlijn 1 14:30
2 MVV’58 1 15:00
3 GDC 1 14:30
4 ONI 1 15:00
5 SV BLC 1 15:00
6 Sparta’30 1 14:30
7 GVV’63 1 14:30
8 Vuren 1 14:30
9 Schelluinen 1 14:30
10 NOAD’32 1 14:30
11 BZC’14 1 14:30
12 Haaften 1 14:30
13 SV Capelle 1 14:30
14 NEO’25 1 15:00

 


GDC 2
Mannen Zaterdag – 2e klasse D

1 NEO’25 2 14:30
2 ONI 2 13:00
3 BZC ’14 2 14:30
4 SCO 2 14:45
5 Altena 2 14:30
6 NOAD’32 2 14:30
7 SSC’55 2 14:30
8 Sparta’30 2 14:30
9 GDC 2 14:30
10 Internos 3 13:30
11 Baronie 2 16:30
12 SV BLC 2 12:30

 


GDC 3
Mannen Zaterdag – 4e klasse 08

1 VOAB 3 16:45
2 Rijen 2 14:30
3 TSC 2 15:30
4 Willem II 3 12:30
5 RFC 3 12:00
6 VV Trinitas Oisterwijk 2 13:30
7 TSVV Merlijn 3 14:30
8 Dongen 2 16:00
9 GDC 3 12:15
11 WSC 4 14:30
12 SV Reeshof 2 14:00

 


GDC 4
Mannen Zaterdag – 4e klasse 13

1 Sleeuwijk 4 13:00
2 Sliedrecht 9 12:30
3 GDC 4 14:30
4 GJS 6 15:15
5 Dubbeldam 4 14:45
6 Kozakken Boys 3 14:30
7 Hardinxveld 4 14:30
8 Almkerk 3 14:30
9 Schelluinen 3 14:30
10 SV Meerkerk 4 14:30
11 Oranje Wit 7 15:00
12 Drechtstreek 6 14:30

 


GDC 5
Mannen Zaterdag – 4e klasse 10

1 B.V.V. 2 15:00
2 DESK 4 14:45
3 SV BLC 3 15:00
4 Halsteren 3 13:15
5 GDC 5 14:30
6 Achilles Veen 3 14:30
7 SSC’55 4 14:30
8 OSC’45 2 14:00
10 SCG’18 2 17:00
11 Well 2 14:30
12 Wilhelmina’26 3 12:30

 


GDC 6
Mannen Zaterdag – 5e klasse 30

1 Nivo Sparta 9 14:30
2 Roda Boys/Bommelerwaard 4 14:30
3 BZC’14 7 14:30
4 GVV’63 5 14:30
5 Sleeuwijk 7 15:00
6 Well 4 14:30
7 Woudrichem 3 14:30
8 GDC 6 14:30
9 GRC-14 6 14:30
10 NOAD’32 5 15:00
11 Almkerk 6 14:30
12 Altena 5 14:30

 


GDC JO19-1
Onder 19 Zaterdag – 1e klasse 07 NAJAAR

1 FC Engelen JO19-2 15:30
2 Vlijmense Boys JO19-1 14:30
3 Jong Brabant JO19-2 14:45
4 GDC JO19-1 12:15
5 DESK JO19-1 13:00
6 Uno Animo JO19-1 14:30
7 Baardwijk JO19-1 14:30
8 Woudrichem JO19-1 12:30
9 Willem II JO19-1 12:30
10 VOAB JO19-2 14:45
11 Were Di JO19-1 15:00
12 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 14:00

 


GDC JO17-1
Onder 17 Zaterdag – 3e klasse 12 NAJAAR

1 Beesd JO17-1 12:30
2 Kerkwijk JO17-1 12:30
3 Emplina JO17-2 14:30
4 OJC ROSMALEN JO17-7 15:00
5 Wadenoijen JO17-1 13:30
7 Tricht JO17-2 12:00
8 Woudrichem JO17-1 12:30
9 HSSC’61 JO17-1 10:00
10 MVV’58 JO17-2 12:30
11 GDC JO17-1 10:30
12 Ameide JO17-1 12:30

 


GDC JO16-1
Onder 16 Zaterdag – 4e klasse 11 NAJAAR

1 ASH JO16-1 10:15
2 Asperen JO16-1 10:15
3 SV Meerkerk JO16-1 11:00
4 Vuren JO16-1 11:00
5 GDC JO16-1 10:30
6 Rhelico JO16-1 11:00
7 Wilhelmina JO16-1 13:00
8 Sparta’30 JO16-1 12:00
10 MEC’07 JO16-1 13:00
11 FC Engelen JO16-3 14:15
12 Ophemert JO16-1 13:00

 


GDC JO14-1
Onder 14 Zaterdag – 4e klasse 13 NAJAAR

1 HHC’09 JO14-1 11:00
2 Nieuwkuijk JO14-1 13:00
3 RWB JO14-1 13:00
4 Vlijmense Boys JO14-1 11:00
5 Baardwijk JO14-1JM 12:45
6 GDC JO14-1 10:30
7 FC Engelen JO14-3 11:45
8 OJC ROSMALEN MO14-1 13:00
11 Haarsteeg JO14-1 11:30
12 Dussense Boys JO14-1JM 11:45

 


GDC JO13-1
Onder 13 Zaterdag – 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09 NAJAAR

1 Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 10:15
2 GRC-14 JO13-1 09:30
3 RKDVC JO13-2 11:15
4 Nivo Sparta JO13-2 12:15
5 Hedel JO13-1 11:30
6 Maliskamp JO13-1 12:00
7 Tricht JO13-1 10:30
8 GDC JO13-1 10:30

 


GDC JO11-1
Onder 11 Zaterdag – 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01 NAJAAR

1 CHC JO11-1JM 10:30
2 MVV’58 JO11-2 10:30
3 WNC JO11-1 10:00
4 OJC ROSMALEN JO11-2 08:30
5 TGG JO11-1 10:00
6 GDC JO11-1 09:00
7 Nivo Sparta JO11-2 08:30
8 Emplina JO11-2 09:00

 


GDC JO10-1
Onder 10 Zaterdag – 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 36 NAJAAR

1 Wilhelmina’26 JO10-1 10:30
2 FC Drunen JO10-1 09:30
3 GDC JO10-1 09:00
4 DESK JO10-2 09:00
5 Haarsteeg JO10-2 10:00
6 Uno Animo JO10-1 09:00
7 SV Capelle JO10-2 10:00
8 RKDVC JO10-3 08:45

 


GDC JO9-1JM
Onder 9 Zaterdag – 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12 NAJAAR

1 ONI JO9-1 08:30
2 DVVC JO9-1G 09:00
3 DESK JO9-2 10:00
4 Olympia’60 JO9-2 08:55
5 Dongen JO9-3 10:30
6 GDC JO9-1JM 09:00
7 SSC’55 JO9-2 08:30
8 RWB JO9-4 08:45

 


GDC JO9-2JM
Onder 9 Zaterdag – 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13 NAJAAR

1 Waspik JO9-1 09:00
2 Kozakken Boys MO9-1 11:30
3 GRC-14 JO9-1 08:45
4 Be Ready JO9-2 09:30
5 Raamsdonk JO9-1 09:00
6 RFC JO9-3JM 10:15
7 Almkerk JO9-2 09:00
8 GDC JO9-2JM 09:00

 


GDC JO8-1JM
Onder 8 Zaterdag – 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15 NAJAAR

1 Achilles Veen JO8-1 10:15
2 GDC JO8-1G 09:00
3 Well JO8-1 09:00
4 NOAD’32 JO8-1 08:30
5 Dussense Boys JO8-1 08:30
6 GRC-14 JO8-1 08:45
7 HHC’09 JO8-1 09:30
8 Sparta’30 JO8-1 09:00

 


GDC VR1
Vrouwen Zaterdag – 5e klasse 856

1 Sparta’30 VR1 11:00
2 Well VR2 10:00
3 GVV’63 VR1 12:30
5 GRC-14 VR1 11:00
6 NOAD’32 VR2 13:00
7 Kerkwijk VR1 12:30
8 ASH VR2 10:30
9 GDC VR1 14:30
10 SV Capelle VR1 12:00
11 Wilhelmina’26 VR1 12:00

 


GDC MO19-1
Meiden onder 19 Zaterdag – 2e klasse 7 NAJAAR

1 Zwaluw VFC MO19-1 13:00
2 SSC’55 MO19-1 12:00
3 SV BLC MO19-1 13:00
4 GDC MO19-1 11:00
5 Nemelaer MO19-1 14:30
6 Achilles Veen MO19-1 11:30
7 Haarsteeg MO19-1 13:00
8 Emplina MO19-1 14:30
10 Jan van Arckel MO19-1 14:30
11 SCG’18 MO19-1 13:00
12 DESK MO19-1 11:45

 


GDC MO15-1
Meiden onder 15 Zaterdag – 2e klasse 08 NAJAAR

1 GRC-14 MO15-1 09:30
2 Madese Boys MO15-1 12:30
3 Oosterhout MO15-1 12:30
4 GDC MO15-1 09:30
5 Hardinxveld MO15-1 10:30
6 ST Altena/Almkerk MO15-1 10:15
7 Waspik MO15-1 15:00
8 BZC’14 MO15-1 09:45
9 ST SCO/Oosterhout MO15-1 11:00
10 Sleeuwijk MO15-1 11:30
11 Kozakken Boys MO15-1 10:00
12 Woudrichem MO15-1 10:30

 


GDC MO11-1
Meiden onder 11 Zaterdag – 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09 NAJAAR

1 BZC’14 MO11-2 10:30
3 GDC MO11-1 09:00
4 WSC MO11-1 08:30
6 Tricht MO11-1 08:30
7 Nivo Sparta MO11-1 08:30
8 Baardwijk MO11-1 11:15
7 Waspik MO15-1 15:00
8 BZC’14 MO15-1 09:45

 


 

Terug