Zaterdag is er van 9.00u tot 12.00u weer verkoop tweedehands schoenen en scheenbeschermers in de kantine van GDC. Ook zijn de merchandise-spullen te koop, leuk als kado!

 

Enkele ouders hebben het mooie initiatief genomen om tweedehands voetbalschoenen (5 euro) en scheenbeschermers (2,50 euro) te verkopen. De opbrengst is geheel voor de jeugdafdeling van GDC om leuke activiteiten mee te steunen. De volgende avonden is morgenavond, donderdag 21 november. De verkoop zal plaatsvinden van 18.30u tot 20.00u in de GDC-kantine. Als je tussendoor schoenen nodig hebt of wil afstaan, dan kun je contact opnemen met Karin van Hemert of Tessa in ‘t Veld! Donderdag zullen ook de merchandise-artikelen te koop zijn, altijd leuk om cadeau te doen! Wil je een sjaal, petje, sweater of paraplu op een ander moment kopen, vraag er dan naar aan de bar of vraag Henk van der Stelt!

Terug