Vanochtend moesten we tegen Sleeuwijk. Het was koud, dus het viel niet mee om warm te worden. Gelukkig kwam snel het eerste doelpunt. Amber gaf een voorzet aan Gwen en ze scoorde. Het was een mooi doelpunt. Daarna was Imke aan de bal en ze gaf een hele mooie voorzet aan Gwen. Wat denk je. Hij ging er weer in. De tegenstander had een paar gevaarlijke aanvallen, maar ze kwamen niet langs Mirte die goed keepte. Bij ons was Imke veel aan de bal en ze scoorde maar liefst twee keer. Maar het was niet een gewoon doelpunt. Want het was een pannagoal. We bleven aanvallen, nummer negen was aan de bal. Dat was Eline. En ze had ook alweer zo’n heel mooi doelpunt. Dan waren de strafschoppen aan de beurt. De vader van Kyra zei als Kyra scoort dan krijgen jullie friet. Raden wat ze deed. Ze scoorde met een mooi doelpunt. Toen was het smullen hoor!

Van Amber

Terug