Het binnenstappen bij Sportpark de Lankert heeft nu een extra tintje enthousiasme dankzij de vernieuwing van het trotse GDC-logo bij de entree. Met vaardige hand en oog voor detail heeft Martijn Struijk Verhuur het embleem van onze voetbalvereniging een frisse en levendige uitstraling gegeven. Deze opfrisbeurt is meer dan alleen een likje verf; het is een symbool van onze onwrikbare teamgeest en de dynamische energie die iedereen bij GDC belichaamt.

Of je nu een trouwe fan bent of een bezoeker die voor de eerste keer komt, het vernieuwde logo is een stralende representatie van de passie en de verbroedering die binnen onze clubmuren leeft. Een speciale dank aan Martijn Struijk en zijn team voor het leveren van vakmanschap dat ons sportpark niet alleen verfraait maar ook inspireert. Kom langs en ervaar de vernieuwde trots van GDC bij Sportpark de Lankert! 🎨⚽✨

Terug