Afgelopen zaterdag heeft GDC 2 zich verzekerd van een plaats in de nacompetitie voor promotie naar de 1e klasse door met 2-2 gelijk te spelen tegen Wilhelmina’26. Aan de ene kant zeker niet opmerkelijk gezien het potentieel van de huidige groep. Aan de andere kant toch wel redelijk opmerkelijk aangezien een jaar geleden de zaken er nog geheel anders voorstonden met een deelname aan de nacompetitie voor degradatie na de 3e klasse. Na het overleven van deze nacompetitie richtte GDC 2 zich het afgelopen seizoen op als een jonge maar toch vrij stabiele ploeg in de 2e klasse D. Met als resultaat een 3e notering op de ranglijst achter kampioen Desk en buurman Wilhelmina’26.

vv GDC is een beruchte deelnemer geworden in de nacompetitie aangezien het 1e elftal via deze weg vele successen heeft gevonden. Dit voorjaar gaat GDC 2 hier een vervolg aan proberen te geven en vv GDC hoopt dat de mannen van John van Huijgevoort net zo gesteund worden als GDC 1 de voorgaande jaren.

Programma GDC 2:
21 mei ( 14:30 )                 GDC 2 – Everstein 2
24 mei ( 20:00 )                 Everstein 2 – GDC 2

Overig programma:
Altena 2 – GRC’14 2
Alblasserdam 2 – Nivo Sparta 2
Ameide 2 – Wilhelmina’26 2

Terug