Zoals jullie eerder op de site hebben kunnen zien is de veiling van start gegaan! Velen van jullie hebben biedingen uitgebracht maar de veiling loopt nog door! Volgende week zaterdagavond zal in het teken staan van de afsluiting van het voetbal seizoen en natuurlijk de veiling, er kan dan geboden worden tot 21.45u!

Ons 1e elftal speelt thuis zijn laatste competitiewedstrijd tegen CDW 1 en na de wedstrijd zal er een DJ van de partij zijn om ons te voorzien van muziek en de huidige stand van zaken rondom de veiling te presenteren. Ook is er de mogelijkheid om deel te nemen aan een barbecue, de kosten hiervoor bedragen 7,50 per persoon. Aanmelden kan bij Wim Timmer of op de lijst die in de kantine op het prikbord hangt.

Wil je weten welke veiling items er aangeboden worden? Ga dan naar het kopje ”VEILING” op de site of word lid van onze facebook pagina; www.facebook.com/VvGdc

 

Terug