De selectie zit in de voorbereiding voor de competitiestart. Deze week speelt het 2e op donderdag tegen Roda Boys 2 en vindt zaterdag het toernooi om de Jakko Sport Aalburg Cup plaats. De technische staf is uitgebreid met keeperstrainer Danny Dek. Hij zal op 21 augustus starten. Voor de volledigheid volgt hier een overzicht van de staf die onze selectie het komende seizoen zal begeleiden.

Marco de Jong: Hoofdtrainer
Cor Pruijssers: Trainer 2e elftal
Danny Dek: Keeperstrainer
Wim van Drunen: Leider 1e elftal
Patrick Hobo: Leider 2e elftal
Gertjan Bax: Assistent-scheidsrechter 1e elftal
Vacature: Assistent-scheidsrechter 2e eltal

Voor het 2e elftal zoeken we dus nog een assistent-scheidsrechter. De verzorging is dit seizoen in handen van Edwin Zwart (op zaterdag) en Erick in’t Veld (door de week).

Terug