Op 15 januari was GDC E1 aan de beurt om in de rust van RKC-Telstar deel te nemen aan de penalty shoot-out van RKC Waalwijk. Vanaf de middenlijn in het Mandemakers Stadion moest er 15 maal worden gedribbeld naar het doel en werd er een poging gedaan op het, voor deze leeftijdscategorie, onbekende ‘grote doel’. Na een wekenlange spannende strijd met andere clubs regio Waalwijk heeft GDC E1 23 teams achter zich gelaten en zich gekroond tot de 1e winnaar van dit nieuw geïntroduceerde spel bij RKC.

Als echte, maar toch wel zenuwachtige, winnaars werd er maandagavond 11 April op pad gegaan om de beker op te halen in de rust van de wedstrijd RKC – FC Oss. Voor de wedstrijd mochten de jongens van de E1 samen met de spelers het veld op lopen om later terug te keren voor de huldiging. De immens grote beker werd door oud-RKC’er Frank van Mosselveld overhandigd aan GDC E1 waarna er een dubbele ereronde en vele fotomomenten volgden. Voor GDC E1 een fantastische ervaring die ze niet snel zullen vergeten!

Terug