Het is bekend dat een groep van vrijwilligers voor het onderhoud van ons complex verantwoordelijk is. Daarom ziet ons complex er uit om door een ringetje te halen en krijgen we hiervoor heel veel positieve geluiden te horen. Maar wanneer is het nu eens af? Er blijft altijd iets te wensen over.

Voor diegene die de afgelopen week op ons mooie complex is geweest is het natuurlijk direct opgevallen: er is een mooie nieuwe pad aangelegd in het verlengde van het A veld langs het D veld aan de west zijde. Dit geeft de supporters de mogelijkheid om met schone schoenen naar en van het veld te gaan en lekker in de luwte van de coniferen heg te staan. Hiermee zijn ook de dugouts goed bereikbaar. Dit alles is een initiatief van één van onze hoofdsponsoren Huib van Hemert Bestrating en Grondwerk en van de Vrienden van GDC.

Hartelijk bedankt voor dit initiatief!

Terug