Gisteren bereikte ons het droevige nieuws dat op bijna 91 jarige leeftijd is overleden ons ere lid Gerrit van Geenen. Gerrit  was de mede oprichter van Drongelse Boys wat in 1970 is samen gegaan  met SDO uit Genderen. Gerrit heeft een grote betekenis gehad voor de voetbalvereniging met name bij de samenvoeging van beide verenigingen en de bouw van de kantine. Hij was daar de stuwende kracht in om dit te realiseren. Dit was dan ook reden om hem op een later moment tot erelid van GDC te benoemen. Hoewel zijn krachten de laatste jaren  minder werden bleef daar waar mogelijk hij het voetbal volgen en was dan ook menigmaal te zien op ons complex. Aanstaande zaterdag 16 maart zal hij worden begraven op de algemene begraafplaats in Drongelen, zie rouwbericht hieronder.

Wij condoleren de familie Van Geenen met dit verlies.

Bestuur vv GDC

Terug