In het weekend van 1, 12 n 13 oktober heeft er bij GDC het oktober feestweekend plaatsgevonden. De afgelopen jaren is dit een terugkerend, goed bezocht evenement. Dit jaar zijn we op donderdag gestart met een pubquiz waar 24 teams streden voor de wisselbeker. Evenals vorig jaar ging team Vos & Co er met de beker vandoor! Dit na een inschattingsvraag omdat er 2 teams op gelijke hoogte waren geƫindigd.

Op vrijdag was de eerste rock-avond een feit, The Squall en For Evight Volbeat verzorgden deze avond, deze werd ook goed bezocht.

Als afsluiter was er op zaterdag de jaarlijks terugkerende hollandse avond met dit jaar de volgende artiesten, Arjon Oostrom en Johnny Gold.

We kunnen als club terugkijken op een zeer geslaagd feestweekend! We willen iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt bedanken, met in het bijzonder natuurlijk onze sponsoren.

 

Terug