Bij GDC zijn er op vele momenten in de week activiteiten op het gebied van voetbaltraining, wedstrijden maar ook in de kantine. En ook af en toe volgen daar wel eens kleine vormen van ongelukjes bij. Een schaafwond, een hoofdwond, een prik van een wesp, een snijwond of noem het maar op. Een verbandtrommel is in de bestuurskamer aanwezig, maar dan is het telkens weer de vraag…..  wie helpt de patiënt? Onze verzorger heeft op zaterdag een drukke job en is bij uitwedstrijden van het eerste niet aanwezig. 

Graag zien wij als bestuur dat we dan een lijst hebben die we daarbij kunnen  inschakelen. Deze lijst komt in de bestuurskamer te hangen zodat snel iemand ingeschakeld kan worden als dat nodig is.
Mocht er een keer een levensbedreigende situatie op het sportcomplex ontstaan, een AED hangt bij de Hoek 4 (Leendert en Niesje Van der Kolk) in Eethen. Een kaartje hangt op het prikbord in de bestuurskamer. We willen daar ook bij zetten wie opgeleid is om met een AED te werken. 
Vandaar de oproep om je bij het bestuur aan te melden als je in het bezit van een EHBO- of AED-diploma bent! 
Terug