Teams worden automatisch ingeschreven.

De KNVB heeft woensdag 24-2 besloten dat ook alle competities voor de A-categorie zijn geschrapt. Voor de B-categorie gold dit al. Voor alle GDC-teams geldt dat het seizoen erop zit. Toch kan men nog voetballen dit seizoen! De KNVB organiseert de zogeheten Regio Cup, dit zijn kleinschalige regionale competities die alsnog een vervolg geven aan het huidige seizoen. In deze factsheet lees je exact wat de RegioCup is, hoe deze eruit ziet en wat dit betekent voor elk GDC-team.

Enkele higlights die gelden en belangrijk zijn voor GDC-leiders/trainers:
Alle teams uit de competities worden automatisch ingedeeld in Sportlink. Uitschrijving per team is mogelijk tot en met 19 maart. Uitschrijving verloopt via de wedstrijdsecretaris (voor senioren: Marcel Bouman, voor junioren (O14-O19): Berrie Vos, voor pupillen (mini’s-O13): Johan van der Stelt). Svp vóór 15 maart laten weten aan als je NIET wil deelnemen met het team!

Spelen zodra het kan tot en met het weekend van 26/27 juni. Elk weekend een wedstrijd. Ter indicatie: Vanaf begin mei is dit 8-9 wedstrijden per team.

Meer info over de Regio Cup is te vinden op de website van de KNVB.

Terug