Ik ben teammanager. Wat kan ik met de KNVB Wedstrijdzaken app?

In Sportlink Club worden de teamindelingen vastgelegd en wordt de spelersopgaaf standaard in de KNVB wedstrijdzaken app overgenomen vanuit de teamindeling in Sportlink Club. Nu is het mogelijk om via de app wijzigen door te voeren in de spelersopgaaf gericht op de situatie van de huidige wedstrijd. Indien er wijzigingen zijn in de teamindeling die alle komende wedstrijden betreffen kunnen deze via Sportlink Club worden doorgegeven. Voorbeelden hiervan zijn als het vaste rugnummer wijzigt, als een speler langdurig geblesseerd is, als er een nieuw staflid bij het team komt.

Teammanager

Het is mogelijk om een teamlid de staffunctie teammanager te geven, zodat deze persoon in de app wijzigingen aan de teamindeling kan doen. Deze functie kan je via Sportlink Club toekennen aan de gewenste persoon. Deze functie valt onder de rol Overige Staf.

Als deze functie is toegekend zal in het menu een extra optie verschijnen, genaamd Teammanager. Het kan tot maximaal een dag duren voordat deze functionaliteit zichtbaar wordt. Het is ook mogelijk om uit te loggen en weer in te loggen om deze direct te activeren.

Wat kan ik als teammanager doen?

Je krijgt een extra optie in het menu, genaamd Teammanager.
Het aantal teams dat door een teammanager beheerd kan worden via de app is 8.

De teammanager functionaliteit bestaat uit het wijzigen van de teamopgaaf op de volgende onderdelen:
– toevoegen en verwijderen van stafleden
– aanpassen of iemand standaard op nieuw te openen wedstrijdformulieren staat
– aanpassen van standaardfunctie (verdediger/aanvaller)
– aanpassen van status naar basis/wissel
– aanpassen van status naar fit/geblesseerd
– aanpassen van standaard rugnummers
– passen van de spelers inzien
– foto’s van de spelers wijzigen
– speelgerechtigdheid controleren van spelers in beloftenteams van BVO’s.
– je moet dan teammanager zijn van een tweede elftal van een BVO. (vb. Jong Sparta)

Bezwaar maken of een correctie doorvoeren bij een wedstrijd

Je kunt van wijzigingen in je programma en in het wedstrijdformulier bericht ontvangen via notificaties

Teammanagers kunnen geen spelers toevoegen aan of verwijderen uit een team. Deze functionaliteit is uitsluitend beschikbaar in Sportlink

In de Spelersopgaaf in de app kan de teammanager wel spelers toevoegen en verwijderen uit het team. Dit kan je 8 dagen voorafgaand de wedstrijd doen.

De Teammanager en de Voetbal.nl app!

Ook kun je als Teammanager allerlei belangrijke en leuke zaken in de Voetbal.nl app regelen. Neem dus vooral een kijkje op deze pagina van Voetbal.nl. Daar lees je wat jij als Teammanager in de Voetbal.nl app kunt.

Foto’s wijzigen van de teamleden

Als teammanager kan je op de volgende manier foto’s wijzigen van jouw teamleden.

1. Ga naar menu optie Teammanager

2. Kies het team waarvan je de foto’s wilt wijzigen

Op een IOS toestel

Op een Android toestel

Wanneer kan ik een foto toevoegen?

Bij teamleden die nog geen foto hebben kan je altijd een foto toevoegen
Bestaande foto’s kan je wijzigen tot 1 november. Daarna alleen, als het echt nodig is, door de KNVB.

Terug

  • Elgo
  • AUTOBEDRIJF ‘T CENTRUM
  • Tante Pietje
  • Huib van Hemert