Op zondag 17 november bereikte ons het bericht dat Toon Branderhorst kwam te overlijden na een hersenbloeding. In stil verdriet, maar met veel respect nemen we vrijdag afscheid van onze Toon. Toon was actief als voetballer en op zijn 69e nam hij afgelopen mei definitief afscheid van de wedstrijd en de trainingen. Als vrijwilliger was hij niet weg te denken bij GDC. In het onderhoud van de velden en gebouwen staat hij bekend als zaaier, maaier en het schilderwerk was op zijn naam geschreven. Met ontzag kunnen wij als GDC alleen maar zeggen, Toon bedankt! We wensen Bertha en de kinderen heel veel troost en sterkte toe.

Woensdagavond aanstaande is er gelegenheid om te condoleren bij Zorgcentrum de Ruiterhof van 19.00 uur tot 20.30 uur. Vrijdag is de afscheidsdienst om 10.30u in de Gereformeerde Kerk van Genderen. De rouwkaart is online te zien: http://www.genderen.org/index.php/algemeen/1185-bekendmaking-overleiden-toontje-branderhorst

Kijk voor een interview van Joop Lankhaar met Toon van afgelopen zomer op: http://www.genderen.org/index.php/sportnieuws/gdc/781-op-bezoek-bij-toon-branderhorst

 

Terug