Zondag  20 April  eerste Paasdag kwam het bericht dat Wim van de Water was overleden. Niet geheel onverwacht want Wim kreeg in maart het bericht dat zijn ziekte ernstig was en niet meer te herstellen. De kaars zou snel bij hem uitgaan.

Wim was een rasechte GDC ‘er, in hart en nieren. Hij was altijd met de club bezig zoals grasmaaien, mollen vangen, bardienst, koffie zetten, kaarten, bestuurskamerdienst of bestuursafgevaardigde van de club. Tevens was Wim altijd fanatiek aan de lijn, sportief , eerlijk, en bleef altijd vrolijk. Niets kon hem weerhouden en zijn lach en zijn ogen glunderden alle dagen.

Wij , GDC hebben weer een lege plaats in de club. Donderdag aanstaande is het condoleren en vrijdag vindt de begrafenis plaats, zie Rouwkaart Wim van de Water. Zaterdag  3 Mei willen we met respect stil staan bij het overlijden van Wim van de Water en hem gedenken.

Namens GDC wensen wij Dina zijn vrouw, de kinderen, kleinkinderen en andere familieleden en vrienden veel sterkte toe.

 

Terug