Onderstaand volgen de voorlopige spelersgroepen voor GDC 4 en 5.
GDC 4:
Carlo Boer
Thilo Gilis
Ralph van Horssen
Arjon Kommers
Ronald Loogman
Bas van Mersbergen
Toine van der Mooren
Jeroen van der Stelt
Robin Vos
Tino Vos
William Versteeg (leider)
Maarten Timmer (leider, voorlopig)
GDC 5:
Dennis van As
Roderick Bax
Jan Bouman
Pieter van Dueren den Hollander
Gerben van Geenen
Huib van Hemert
Peter de Jong
Danny van der Mooren (leider)
Bertram van Rosmalen
Christian Smelt
Maurin van der Stelt (leider)
Johan van der Stelt
Matthijs van Tilborg
Maarten Uythoven
Sjeng Verbeek
Gert Vlastuin
Willem Wagenvoort (leider)
Richard Zwart
Reservelijst:
Jeffrey Boers
Marco van der Stelt
Henri van Geenen
Voorlopig is er gekozen voor een kleine groep bij GDC 4 die wekelijks aangevuld zal worden met spelers van GDC 3 (en 5 mocht dat nodig zijn). De selectie van GDC 1, 2 en 3 bestaat uit 54 spelers waarvan er in de komende weken waarschijnlijk spelers af gaan vallen. Na een aantal weken zal er geƫvalueerd worden en zullen de groepen indien nodig worden aangepast.
Voor aanstaande zaterdag zijn dit de elftallen waarmee gespeeld gaat worden waarbij het 4e nog verder zal worden aangevuld met spelers afkomstig uit GDC 3. Alle spelers worden verzocht om om 13.15 uur bij GDC aanwezig te zijn voor een kleine toelichting.
Terug