Indeling VR seizoen 2015-2016

Murielle van Dongen Petri den Ouden Sarah Heesakkers Eline Schouten Merel Lankhaar Marloes Schouten Miranda Combee Jasmijn Lankhaar Steffie v.Olst Daphne Duister Rachel Splinters Justy Groeneveld Gaby v/d Pol Lotte v. Veen Mandy v. Mersbergen Anika v/d Pol Kiki v/d Kolk Shirley de Ruiter Veerle van Drunen Lis van Rooyen

Tr/coach: Bastindo Hartman + vacant Leider: Murielle van Dongen Vlagger: Vacant

Indeling MB seizoen 2015-2016

Juul v/d Heijden Mandy Schouten Romy Groeneveld Iris v. Mersbergen Manon Roubos Nathalie Vos Mirthe van Veen Ezra de Haan Sanne v/d Louw Masha Rietveld Celine v. Bergeijk Anne Fleur Straver Naomi Vuijk Yonnah den Breejen Julia Bouman

Tr/coach: Ron Leiser Trainer: Arie van Veen Leider: Vacant Vlagger: Vacant

Indeling MC seizoen 2015-2016

Emma Schuller Isa de Jong Michelle Branderhorst Diede Branderhorst Kim Duister Mellany Groeneveld Meike Snijders Anouk in’t Veld Janine Schreuders Esmée Leijser Renske Bouman Noa van Hemert Anne Oudshoorn Benthe Thur Jacintha v. Hemert

Tr/coach: Marion in’t Veld + vacant Leider: Karin van Hemert Vlagger: Vacant

Indeling MD seizoen 2015-2016

Britt Heeskens Dana de Poorter Daimy Groeneveld Britt Gouda Nikita van de Herik Gwen van de Oever Angenitha Branderhorst Imke de Ruiter Amber van Aartsen

TR/coach: Leon Gouda + Jasmijn Lankhaar Leider: Vacant

Indeling ME seizoen 2015-2016

Inge de Haan Mirte Bouman Irene van Mersbergen Dana Gouda Eline de Haan Kyra in’t Veld Linde Bouman Yanique Branderhorst

Tr/coach: Wietze van Mersbergen + Tonnie Bouman Leider: Marleen van Bruggen + Willy de Haan

Terug