Dit jaar staat de 45e editie van de Aalburg Cup op de kalender. Eerdere edities werden op toerbeurt bij de Aalburgse voetbalverenigingen Noad’32, GDC, Wilhelmina’26 en Achilles Veen gehouden. Dit jaar is de thuisbasis Noad’32. Een grote happening voor jong en oud, waarbij vooral plezier op en om het veld de boventoon voert. De wedstrijden van de eerste elftallen worden verdeeld over donderdag 16e, dinsdag 21e en zaterdag 25 augustus. De damesteams en alle jongens en meisjes teams komen zaterdag de 25e in actie. De jeugd speelt verdeelt over de vier sportparken. Daarmee openen zij het nieuwe voetbalseizoen dat een week later officieel begint met de KNVB bekerwedstrijden. Zie hier voor het complete programma. Het toernooi wordt afgesloten met een gezellig feest vol muziek. De winnaar mag de laatste, in deze vorm, Aalburg Cup in ontvangst nemen.

Programma 1e elftallen.

Donderdag 16 augustus 19:15 uur:

Noad’32 – Achilles Veen

Wilhelmina’26 – GDC

Dinsdag 21 augustus 19:15 uur:

Noad’32 – GDC

Achilles Veen – Wilhelmina’26

Zaterdag 25 augustus 15:00 uur:

Noad’32 – Wilhelmina’26

GDC – Achilles Veen

 

De toekomst? 
Dertien eerste elftallen zal komende zomer gaan spelen op meerdere dagen om de felbegeerde Altena Cup. De finale dag zal plaatsvinden bij één van de verenigingen op 24 augustus 2019. De vrouwen en alle jeugdteams strijden alleen op de finaledag ieder voor zich om een Altena Trofee. Alle teams spelen in toernooi vorm in poules met finale wedstrijden. Afhankelijk van het aantal deelnemers en wedstrijden worden de speellocaties onder de deelnemende verenigingen verdeeld. Dit is het idee waar na deze (mogelijk) laatste Aalburg Cup gekeken wordt of dit draagvlak heeft bij de verenigingen van de Gemeente Altena. De gemeente Altena staat achter en ondersteunt het idee. Wordt Vervolgd!

Wij nodigen iedereen uit om je favoriete team aan te moedigen of voor een leuk potje voetbal kijken.

Terug