Vorige week zijn de jubilarissen, die normaal gesproken met de nieuwjaarsreceptie van 2021 zouden zijn gehuldigd, in het zonnetje gezet door GDC. Het gaat staand (v.l.n.r.) om Johnny van Mersbergen (25 jaar lid), Bert Mouthaan (50 jaar), Marijn Hommel (25 jaar), Maarten Bouman (25 jaar), Robbin van Mersbergen (25 jaar), Harald in ‘t Veld (40 jaar) met daarbij voorzitter Paul van Rooijen. Zittend: Nico Thur (65 jaar), erelid Dick Bouman (65 jaar), Cees de Haan (60 jaar) en Cees Nieuwkoop (65 jaar). Jubilarissen Hannes Thur (65 jaar), Cees Kommers (25 jaar) en Jos Hak (25 jaar) waren verhinderd. Ook is deze middag Ruud Joosten bedankt voor zijn inzet voor GDC in 2 perioden als trainer van GDC 1 (eind jaren 80, eind jaren 90) en afgelopen jaren bij ons 2e elftal en jeugdteams. Dank!!!

 

Johnny van Mersbergen (25 jaar lid)

 

Marijn Hommel (25 jaar lid)

 

Maarten Bouman (25 jaar lid)

 

Robin van Mersbergen (25 jaar lid)

Harald in ‘t Veld (40 jaar lid)

 

Bert Mouthaan (50 jaar lid)

 

Cees de Haan (60 jaar lid)

 

Cees Nieuwkoop (65 jaar lid)

 

Nico Thur (65 jaar lid)

 

Erelid Dick Bouman (65 jaar lid)

 

Ruud Joosten

 

Terug