Na het volgen van de cursus ,,Junioren trainer,, zijn afgelopen vrijdag weer 3 van onze GDC leden geslaagd voor deze cursus. Wij feliciteren Chris Zonneveld, Robin van Wijk en Arno Smits met het behalen van dit diploma. Inmiddels zijn er gelukkig al diverse gediplomeerde trainers binnen GDC dat we denken hiermee ons niveau omhoog te kunnen brengen naar een stapje hoger. We zijn zoals u weet nog wel steeds op zoek naar positieve mensen voor de begeleiding voor onze jeugdteams voor het nieuwe seizoen. Als u of jij tijd en zin hebt om (gedeeltelijk) een jeugdteam te begeleiden en/of kunt vlaggen kunt u zich aanmelden bij de technische commissie of navraag doen in de kantine.
Vele handen maken licht werk en met zijn allen moeten we er voor zorgen dat onze kinderen kunnen blijven trainen en voetballen. Met vriendelijke groet, de T.C.

Terug