De dames van Well gingen lekker van start en maakte de 0-1. Hier van schrokken de meiden van gdc gelukkig wakker. Myrthe die normaal op goal staat maakte zich kwaad en schopte de 1-1 binnen. Ook Eline was warm gedraaid en na een mooi samen spel kreeg ze de bal op maat van Jannique en kon Eline de 2-1 binnen schieten.

In de tweede helft hebben we een keepers wissel gehad en ging Myrthe keepen en Veerle in de spits. Na goed verdedigend werk van Inge,Juule en Irene kon er door de vleugelspelers Kyra en Dana een aantal mooie voorzetten gegeven worden en Veelre had deze wedstrijd een neus voor de goal want ze wist tot tweemaal toe op de juiste plaats te gaan staan om deze voorzetten binnen te schieten.

Eindstand 6-1 de meiden bekeren nog door. Knappe prestatie meiden!!

Goals:

Myrthe 1x

Eline 3x

Veerle 2x

Terug