De opstelling van de kampioenswedstrijd was:

Mirte op keep,

Juule links achterin, Irene rechts achterin.

Janne-Lynn links half, Eline midmid en Inge rechts half.

En Jannique begon met spits. De wissels waren in het begin: Kyra, Dana en Veerle.

En toen begon de wedstrijd!

Bijna iedereen was zenuwachtig. Het eerste doelpunt was van de tegenstander dus toen stond het 0-1 alleen het was een hard schot in de hoek dus Mirte kon er niks aan doen. En toen kwam de 1-1 en die werd gemaakt door Eline ze dribbelde op snelheid en dan schoot ze hard in het goal! En toen was het rust en in de rust was het super gezellig, want van Willie moesten we een dier zeggen om te vergelijken wat we waren en Mirte was een dolfijn en Juule was een leeuw en Eline was een cheeta! En toen moesten we weer gaan voetballen. We begonnen exact hetzelfde als in het begin. En toen zagen we iets wat we allemaal niet verwachtten het werd 1-2 voor ons door een eigen doelpunt van 1 van de speelsters van Arkel!   

Wat waren we allemaal blij toen de scheidsrechter eindelijk affloot voor het einde.

Mirte had super goede reddingen verricht.

Janne-Lynn, Irene en Juule hadden super verdedigd!

Ook Eline, Inge, Janne-Lynn en Kyra hadden weer goed links en rechts half gespeeld!

En Veerle, Dana en Jannique hadden weer goed spits gevoetbald!!!!

Door deze teamprestatie is het ons weer gelukt om kampioen te worden.

Kampioen!

Terug