zaterdag 15 november 2014 speelde GDC tegen PEURSUM.

GDC houdt wel van een feestje dus tijd voor de yel en dan beginnen. Dana staat rechts en Irene links  Inge  stond in het midden achterin. Op het middenveld stonden:Eline en Gwen. Voorin stond Kyra en Imke. In de eerste helft werd er goed over gespeeld,maar er is bij PEURSEM en GDC geen doelpunt gekomen. Dana is er ook bij geweest zij hoort eigenlijk bij de D meiden maar Amber was er niet dus was Dana er. In de rust hebben we er weer een feestje van gemaakt. Maar het is nog niet voorbij de tweede helft komt er nog aan dus snel het veld op en aanvallen. De tegen stander speelde goed over. Dat ging bij ons wat minder goed.

De tweede helft viel wel tegen voor GDC er zijn wel 5 tegen doelpunten en toch is er door PEURSEM geen een tegen doelpunt gevallen. Ik vind dat ik goed heb laten zien dat ik heel hoog kan schieten en dat Eline goed kan aanvallen,Angenita speelde naar de zijkant,Irene pakte vaak de bal af en schoot die weer weg naar bijvoorbeeld Eline. Kyra ging heel goed naar voor maar de tegen stander was te snel en ja dan raak je de bal kwijt,Gwen gaf goeden schoten maar net niet hard genoeg,Imke had bijna gescoord maar de kieper was sneller,trouwens onze kieper deed het ook als een kanjer maar ja dat overkomt Cillessen ook wel eens. En dan de penalty’s nog. Die van Mirte vond ik het mooist,want die zat er mooi in.

EN DIT WAS HET VERSLAG VAN INGE.

Terug