Omdat het tweede elftal na een uitstekende eerste seizoenshelft de eerste periode heeft gepakt krijgt het de komende zaterdagen de kans om te promoveren naar de 1e klasse! Een mooi toetje zo aan het einde van het seizoen en een mooie kans om een slechte tweede seizoenshelft goed te maken! De blik is sinds vorige week gericht op de nacompetitie, de neuzen staan dezelfde kant op, er wordt prima getraind en de motivatie en gretigheid is zeker aanwezig. Alle ingrediënten om te gaan voor een mooi resultaat!

De jongens van trainer Cor Pruijssers en leider Patrick Hobo spelen a.s. zaterdag eerst uit tegen Papendrecht en de week erop volgt de return op het sportpark van GDC. Mocht het resultaat positief zijn dan volgen er nog twee wedstrijden tegen Rijsoord 3 of Kozakken Boys 3.

Enige support is van harte welkom en laten we hopen op twee boeiende wedstrijden!

Terug