Afgelopen week is het bestuur voor de laatste keer bijeengeweest voor de vakantie. Besproken zijn de lopende zaken:
– Voor hen die de laatste weken niet op het sportcomplex zijn geweest is er weer een stukje van de kantine opgeknapt. De tuindeuren zijn vernieuwd en de drempel daarvan is verdwenen. Hierdoor is er geen obstakel meer voor het in- en uitgaan van de kantine. Het kwam met regelmaat voor dat over de drempel werd gestruikeld.

– Ook zal de komende 2 weken de kantine worden voorzien van dubbel glas. Hiermee worden de energie kosten sterk verminderd.

– Door het mooie weer van de laatste weken hebben de zonnepanelen vanaf 4 mei een totaal opbrengst van 13.000 KW gegeven. Voor de maximale jaar opbrengst van zonnepanelen zijn we uitgegaan van 32.500 KW.

– Tot slot staan we weer in de startblokken voor een nieuw voetbalseizoen. De meeste indelingen zijn bekend met vele derbys en dit zal weer een hernieuwde kennismaking zijn met oude en nieuwe clubs. De eerste bekerwedstrijden zijn op 2 september

Als bestuur wensen we alle leden, supporters, begunstigers en andere belanghebbenden een fijne vakantie toe!

Terug