Afgelopen week hebben we weer een bestuursvergadering gehad. De Nieuwtjes van de Nieuwe Steeg zijn:
Aan de orde is geweest het probleem omtrent het aantal spelers voor het 4e en 5e elftal. Afgesproken is met beide elftallen om voor de toekomst het eventuele tekort aan spelers onderling op te lossen. Wanneer dit in een vroeg stadium bekend is kan er nog geschoven worden tussen de diverse elftallen.
Hierdoor worden dan geen boetes opgelegd door de KNVB.
De jaarvergadering is verschoven van 26 november naar 12 december aanstaande. Houd deze avond dus vrij! Er zullen diverse belangrijke punten aan de orde komen welke voor de toekomst  heel belangrijk zijn. In het vorige bericht is het verzoek gedaan om namen aan te dragen voor het voorzitterschap.
Tot op heden heeft er zich nog niemand gemeld om een voordracht te doen.
Tot slot mogen we best trots zijn op de nieuwe outfit welke afgelopen week is uitgereikt. Ondanks dat het AD ons tenue het lelijkste vond ben ik van mening dat we een super mooi tenue hebben waar andere clubs van zullen likkebaarden.
Terug