Al jaren hebben ze het beroerdste bijbaantje van GDC: Johan, Henk en Levi. Elke week komt het terug en altijd zijn er te weinig gegadigden die spontaan zich aanmelden. Johan is  inmiddels er mee gestopt, Levi en Henk sputteren nog wat door, maar zien het echt niet meer zitten. Nog één keer doen we een beroep op alle leden ouders en andere gegadigden. Zonder scheidsrechter voetballen is noodgedwongen de toekomst voor GDC, tenzij ………….

U begrijpt het al. Als we nou met zijn allen het initiatief nemen en iedereen meldt zich een zaterdag aan in de bestuurskamer of loopt door de week naar het bord en vult daar zijn naam achter de wedstrijd van de komende zaterdag dan zouden wij u zeer dankbaar zijn. En hebben de leiders van elk team een zorg minder. En zijn alle voetballers u zeer erkentelijk.

 

 

Terug