Op donderdag 5 september is de officiële opening van het seizoen 2019 / 2020. Dit is tevens een bijzondere avond voor VV GDC omdat de contracten met onze hoofdsponsoren Elgo, Autobedrijf Het Centrum, Bistro Tante Pietje en Huib van Hemert Bestrating en Grondwerk ondertekend zullen gaan worden. Hiernaast is er ook aandacht voor de sponsor overeenkomsten met Lankhaar Techniek, Bouman Auto’s en onze kledingpartners Jakko Sport en Macron.

Rond 19.30 zullen de contracten worden ondertekend en foto’s worden gemaakt. Hierna is er de mogelijkheid om de training te bekijken van de GDC selectie of een presentatie bij te wonen over ”GDC achter de schermen” in de kantine. De avond zal worden afgesloten met een hapje en een drankje.

Iedereen is van harte uitgenodigd om deze speciale avond bij te wonen.

Terug