Donderdag 8 juni is de afsluiting van het seizoen geweest door middel van een gezellige clubavond met een hapje en een drankje. Henk van der Stelt en Paul van Rooijen hebben een welkomswoordje gedaan en kort het seizoen doorgenomen. Aan verschillende tafels werd teruggekeken op het seizoen 2016/2017 en vooruit gekeken naar seizoen 2017/2018. Verder is er nog afscheid genomen van de volgende selectiespelers:

  • Henry van Herwijnen (stopt als selectiespeler, maar gaat mogelijk aan de slag als keeperstrainer bij GDC)
  • Nicky Jansen (bij een positieve uitslag van zijn examen gaat hij voor studie naar Amerika)
  • Erik den Ouden (studieverplichtingen)
  • Pascal de Vries (vertrekt naar v.v. Almkerk)
  • Johnny van Mersbergen (stopt)
  • Lourens Fieten (stopt)
  • Verzorger Edwin Zwart (stopt)
Eric Schröder (https://www.facebook.com/GDCfotos/) bedankt voor het maken van de foto’s.
Wij hopen ook het volgende seizoen iedereen weer te mogen zien langs de velden en in de kantine. Voor degene die niet kunnen wachten: donderdagavond 15, donderdagavond 22 en vrijdagavond 30 juni is het zomeravond toernooi bij GDC. Kom gerust een kijkje nemen en geef je op voor de BBQ. Zie voor meer informatie de website: http://www.vvgdc.nl/ook-dit-jaar-zomeravondtoernooi/.
IMG_7081 IMG_7089 IMG_7094 IMG_7096
Terug