Op en rondom het terrein van vv GDC zijn er altijd veel activiteiten. Spelende kinderen, voetballers, supporters. En een ongeluk zit in een klein hoekje. Blessures worden meestal behandeld door onze vaste verzorgers Edwin Zwart en Erick in´t Veld, maar daarnaast zijn er nog meer kleine ongevallen. En Erick en Edwin zullen dan net niet in de buurt zijn, zul je zien. Denk hierbij aan een bloedneus, een snijwond, gevallen en een schaafwond of wat allemaal nog meer te bedenken.
De EHBO doos staat gevuld in de bestuurskamer maar wie neemt dan het initiatief. Daarom willen we graag een oproep plaatsen voor een ieder die als EHBO’er zich wil aanmelden en wil assisteren zodra een ongelukje zich voor doet. De aanmeldlijst hangt dan in de bestuurskamer en de persoon die daar dienst heeft kan dan een beroep op u doen als u bij GDC bent.

Namens bestuur GDC zouden we het fijn vinden als een 10 tal personen kunnen op deze lijst kunnen plaatsen! Graag aanmelden bij Henk van der Stelt

 

Terug