GDC speelde een onprettige wedstrijd bij koploper Lienden. De gastheren reageerden opgefokt ondanks een goed leidende scheidsrechter.

26 oktober 2013
Uitslag: 2 - 1

Wedstrijdverslag

Lienden begon wel voortvarend. Uit twee uitgespeelde aanvallen scoorden de Liendenaren binnen tien minuten 2-0. Kort voor rust stond de koploper met tien man na een rode kaart en tijdens de rust werd de leidsman belaagd. Ook na de rust bleef het opgefokte sfeertje bestaan en kreeg ook de trainer van Lienden rood. GDC beheerste zich en had het beste van het spel. Het leidde tot de 2-1 door Tom Hesselberth. GDC ging vervolgens op jacht naar de gelijkmaker. Die wilde niet vallen. Een hard geplaatst schot van Pascal de Vries werd miraculeus door de keeper van Lienden uit de hoek geranseld. In de blessuretijd kreeg Lourens Fieten zijn tweede gele kaart en dus rood.

Spelers

Jamie Youell
Benjamin Vos
Tom HesselberthGoal
Lourens FietenGeelGeelRood
Pascal de Vries
Justin Youell
Wesley van der Wardt
Erik den Ouden
Maarten van Wijlen
Joost van Rooijen
Stefan Storchart

Reservers

Maarten van WijlenWissel
Erik van KesselWissel
Terug