Zaterdagmiddag is er op het sportpark van vv GDC de wedstrijd van GDC 1 tegen SV Capelle 1. Aanvang is 14:30. Wat betreft de entreegelden een bijzonderheid morgen. Naar aanleiding van het recente overlijden van Robin Youell, vader van Jamie en Justin, beide vaste eerste elftal spelers, is er vanuit de selectie het initiatief gekomen om de entreegelden van morgen beschikbaar te stellen aan het KWF Kankerbestrijding. Daarnaast is er een collecte voor het KWF Kankerbestrijding bij de ingang en staat er na afloop nog een pot in de kantine waar de mensen ook de gelegenheid wordt gegeven hun bijdrage te geven. Tevens kunnen we melden dat ook de spelers en bestuur van SV Capelle geheel spontaan een bijdrage voor dit goede doel beschikbaar hebben gesteld (waarvoor hartelijk dank!!).

Het spreekt voor zich dat GDC dit initiatief van harte steunt en van harte aanbeveelt bij alle supporters. Na de wedstrijd is er een gezellig samenzijn met muziek verzorgd door DJ Corné.

Terug