Alle medewerkers en deelnemers bedankt !!! GDC een fantastische club

Schitterende afsluiting seizoen 2012-2013
Vrijdagavond op de velden als afsluiting een voetbaltournooi voor F en E pupillen met aansluitend een heerlijk portie friet. De zaterdagmorgen werd gevuld met een zeskamp voor onze junioren. Geweldig om te zien hoe onze jongens en meiden in een ontspannen sfeer de stormbaan en de waterhelling bestegen om vervolgens als team over de streep te komen. Aansluitend op het terras voor een barbeque en nog even nagenieten van het zeskampspel en de zon.
Diezelfde zeskamp was er in de middag voor onze senioren. Zes teams namen het op tegen elkaar en gebruikten de stormmuur de behendigheidsbal en nog vele andere attributen die bij een zeskamp horen. En ook voor de senioren was het na afloop barbequen onder het genot van muziek en een live optreden van een geweldige zanger. Een prachtig schouwspel en een ieder genoot van de zon , saté of hamburger, het pilsen of de muziek. Een mooi gezicht om te zien hoe jong en oud samen het GDC gevoel uitstraalden. Organisatoren, scheidsrechters, bouwers, spelers, supporters, DJ-s , barpersoneel en alle anderen bedankt voor jullie inzet. Namens het bestuur van GDC bedankt het was weer TOP. Iedereen een prettige vakantie toegewenst en weer heel veel voetbalplezier voor nieuwe seizoen toegewenst.

Terug