De seizoensafsluiting voor de F & E pupillen is op vrijdag 6 juni. De spelers en begeleiding worden om 18.30 uur bij GDC verwacht en het programma is circa 21.30 uur afgelopen. Meenemen: Voetbalspullen en  douchespullen. We zullen deze avond een soort van mini 6 – kamp gaan doen. Na deze spellen gaan we gezamenlijk frietjes met een snack eten.

Op zaterdag 7 juni is de seizoensafsluiting voor alle D- en C junioren gepland. Spelers en begeleiding worden om 9.00u bij GDC verwacht en het programma zal om 12.30 uur afgerond zijn. Net als voorgaande jaren zal deze morgen in het teken staan van een zeskamp. Zorg er dus voor dat je sportkleding en douche spullen meeneemt. Van de leiders wordt verwacht dat ze een team onder hun hoede nemen. Na afloop zal de bbq klaar staan om de hongerige magen te vullen.

 

Terug