Onderstaand de voorlopige spelerslijst voor GDC 1, 2 en 3. Aangezien besloten is geen A-juniorenteam in te schrijven voor 2016-2017 is dit een grote groep van 54 spelers geworden. Het is de bedoeling dat in september nog een aantal spelers van deze groep ingedeeld zullen gaan worden bij GDC 4 en 5. Mocht je naam ontbreken of ten onrechte op deze lijst staan neem dan contact op met René Splinters (06-10583655). De groep voor het 1e elftal heeft al een aantal keren getraind en zal morgen een wedstrijd spelen tegen RBC. Er zal weer gestart worden met de voorbereiding in de 1e week van augustus. Het complete schema van de voorbereiding zal aan het eind van deze week op de site worden geplaatst.

Xander van de Assem
Gerbert van der Beek
Bart van den Bogaard
Jelle Bouman
Patrick Bouman
Chris Brienen
Max Brouwers
Remi Buijs
Jerom Buijs
Jim Clarke
Ruben Combee
Daan Dernison
Renzo van Emmerik
Jasper van Emmerik
Lourens Fieten
Menno de Hart
Rowan Hasenbalg
Emiel van der Heijden
Henri van Herwijnen
Tom Hesselberth
Loek de Jong
Erik van Kessel
Bas van der Kolk
Henk van der Kolk
Ralph Lankhaar
Richie van Litsenburg
Stefan Loogman
Johnny van Mersbergen
Marvin van Mersbergen
Robbin van Mersbergen
Rick Minnaard
Erik den Ouden
Marco Pijnenburg
Jelmer Raams
Joost van Rooijen
Michiel de Ruiter
Menno Schouten
Fabian Splinters
Levi Splinters
William Splinters
Stefan Storchart
Richard Thur
Carlo Thur
Mark Treffers
Benjamin Vos
Thomas Vos
Pascal de Vries
Niels de Vries
Wesley van der Wardt
Robin van Wijk
Maarten van Wijlen
Jamie Youell
Justin Youell
John van Zelst
Terug