Onderstaand de lijst van spelers die beschikbaar zijn voor GDC 4 en 5 in het aankomende seizoen. Aan het eind van de voorbereiding zal deze lijst worden aangevuld met een aantal spelers van de groep voor 1e, 2e en 3e. Dan zal ook pas de definitieve indeling worden gemaakt in overleg met de leiders. Mocht je naam ontbreken of ten onrechte op deze lijst staan dan kun je contact opnemen met René Splinters (06-10583655).

Dennis van As
Roderik Bax
Carlo Boer
Jan Bouman
Marnic den Dekker
Pieter van Dueren den Hollander
Gerben van Geenen
Thilo Gilis
Huib van Hemert
Ralph van Horssen
Peter de Jong
Arjon Kommers
Ronald Loogman
Bas van Mersbergen
Toine van der Mooren
Danny van der Mooren
Christian Smelt
Maurin van der Stelt
Johan van der Stelt
Jeroen van der Stelt
Maarten Timmer
Maarten Uithoven
William Versteeg
Gert Vlastuin
Robin Vos Genderen
Tino Vos
Robin Vos Wijk en Aalburg
Willem Wagenvoort
Fedde van der Wielen
Richard Zwart
Oproepbaar
Jeffrey Boers
Henry van Geenen
Marco van der Stelt
Sjeng Verbeek

 

Terug