Trainen voor leden onder de 27 jaar.

De schrijver van dit artikel is de laatste dagen druk bezig geweest. In allerlei poses heb ik geprobeerd om er onder de 27 jaar uit te zien. Langs de zijkant, van voor, buik inhouden, met een filter, met een blur, maar op geen enkele manier kwam ik ook maar in de buurt van een geloofwaardig plaatje van een 26-jarige. Daarom zullen mijn voetbalschoenen voorlopig nog in het vet mogen blijven. Net als de rest van het lichaam, maar dit terzijde.

Voor degene die wel een bouwjaar na maart 1994 hebben is er wel goed nieuws. Zij mogen weer normaal gaan trainen. En natuurlijk zorgen we bij v.v. G.D.C. dat dit mogelijk is. Want ook nu hanteren we het motto “maximalisatie voor onze leden, binnen de regels op een veilige manier”.

Naast de volledige jeugd, gaan dan de senioren volgens het onderstaande schema trainen (klik om te vergroten).

Het schema kan gewijzigd worden naar het gebruikelijke schema als de avondklok vervalt.

Helaas hebben we deze keer dus onderscheid moeten maken tussen onze seniorenleden, echter de maatregelen dwingen ons hier toe. Hopelijk kunnen de leden met meer ervaring dan 27 jaar ook snel weer als groep het veld op. We houden het scherp in de gaten.

Terug