Voor de wedstrijd tegen sv Capelle op 16 November zijn de nieuwe trainingspakken en de jasjes uitgedeeld aan de spelers die toen in de selectie zaten.

De trainingspakken die over waren zaten in de tas die iedere week weer klaar stond om de reserves die géén trainingspak hebben gekregen toch een trainingspak te geven om tijdens de wedstrijd aan te hebben om op de bank te zitten.

Deze week hebben we vastgesteld dat er een aantal jasjes en broeken verdwenen zijn, en dat we dus niet genoeg pakken hebben voor de reserves. We hebben inmiddels via Arne een aantal oude pakken geleend, maar daar zijn er ook al weer een aantal verdwenen.

We willen iedereen vragen om thuis en in zijn tas nogmaals te kijken of er een trainingsbroek en/of jasje ligt dat in de tas voor de reserves hoort te zitten. Graag zaterdag bij Wim van Drunen inleveren

Bedankt alvast

Terug

Geplaatst door: admin

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*