Datum: 13 januari 2024
Tijd: Vanaf 15.00 uur
Locatie: Kantine Voetbalvereniging GDC


Beste spelers, vrijwilligers, leden, sponsoren, supporters en andere belangstellende,

Als bestuur van voetbalvereniging GDC wensen wij u allereerst fijne feestdagen toe en een voorspoedig, gezond en sportief 2024!

Met veel enthousiasme nodigen wij u uit voor onze jaarlijkse nieuwjaarsreceptie, die dit jaar plaatsvindt op zaterdag 13 januari 2024 in onze vertrouwde kantine. Deze feestelijke bijeenkomst start om 15.00 uur.

De nieuwjaarsreceptie biedt een uitgelezen kans om samen te proosten op het nieuwe jaar. Onder het genot van heerlijke hapjes en drankjes kunnen we elkaar ontmoeten, ervaringen delen en gezamenlijk uitkijken naar een spannend en succesvol voetbalseizoen.

Een bijzonder moment zal zijn rond 17.00 uur, wanneer we een aantal trouwe leden huldigen die respectievelijk 60, 50, 40 of 25 jaar aan onze club verbonden zijn. Hun toewijding en inzet verdienen onze erkenning en applaus.

Wij verheugen ons erop u te mogen verwelkomen en samen een onvergetelijke start van 2024 te beleven.

Met sportieve groet,

Het bestuur van Voetbalvereniging GDC

Terug