De Technische Commissie (TC) van GDC heeft onder andere als doel de samenwerking tussen de jeugdteams onderling en doorstroming van de jeugd naar de senioren te verbeteren.

De samenstelling van de Technische Commissie is als volgt:

JO7 t/m JO11: Tino Vos en Marja Thur

JO13 t/m JO17: Vacant

Damesafdeling (in zijn geheel): Ron Leijser en Muriƫlle van Dongen

Senioren selectie en JO19: Bastinado Hartman

Senioren lagere elftallen en voorzitter TC: Kick Schouten

De TC wil alle trainers, leiders en alle andere vrijwilligers bedanken voor hun inzet en hoopt dat al deze mensen ook volgend seizoen zich weer inzetten. Want op de achtergrond is de TC al druk bezig met de invulling van het volgend seizoen. Daarvoor kunnen we nog zeker de nodige hulp gebruiken. Dus heb je interesse om je in te zetten voor GDC, bijvoorbeeld als (jeugd)trainer, leider, begeleider, assistent-scheidsrechter, et cetera, meld je dan aan bij een van de TC-leden of het bestuur. Ook jeugdleden zijn zeker welkom, alleen of met een groepje. Er is altijd wel een passende invulling te bedenken. En zoals je bij de samenstelling kunt zien is er ook nog coƶrdinator nodig voor JO13 t/m JO17. Ken je iemand, of wil je dit oppakken, meld je dan. Bij voorbaat dank!

De TC wenst een ieder veel voetbalplezier en heel veel succes!

Terug