Datum:          Maandag 16 oktober 2023

Teammanager/Trainer 2e
Ton van Mersbergen en Harm Groenenberg bereid gevonden om teammanagers van GDC 2 te worden. Bas staat hier positief in.

Update beleidsplan
De Technische Commissie Senioren is gestart met het herschrijven/updaten van het Technisch Beleidsplan.

Het technisch beleid van GDC is gericht op het opleiden van eigen jeugdspelers voor GDC 1 en GDC 2. De doelstelling voor GDC 1 is een stabiele 3e klasser, GDC 2 reserve 2e klasse. Gezien de huidige ontwikkelingen in het voetballandschap moet in de toekomst blijken of dit een realistische doelstelling is.

De vereniging heeft twee grote doelstellingen geformuleerd voor de jeugdopleiding. Op volgorde van importantie:

  1. Spelers zo lang mogelijk behouden voor de vereniging en afleveren aan de senioren.
  2. Kwalitatief zo goed mogelijke spelers afleveren aan de selectie. De selectie zal zoveel mogelijk bestaan uit eigen jeugdspelers. Spelers van buitenaf zijn welkom mits dit de doorstroming van eigen spelers niet benadeeld en na beoordeling van TC.

Het motto bij de jeugdteams is met plezier ontwikkelen.

Het is van belang dat binnen de jeugdteams ruimte is voor één ieder om zich op voetbaltechnische gebied maximaal te kunnen ontwikkelen. Binnen de jeugdteams heerst een veilig (sport) klimaat waar fouten gemaakt mogen worden met als doel dat elk individu zich met veel zelfvertrouwen durft te presenteren op trainings- en wedstrijddagen.

Om daarna het volledige plan ter uitvoering te brengen, heeft dit zijn tijd nodig. Dit seizoen 2023/24 moet daarom ook als overgangsjaar beschouwd worden. Dit technische beleidsplan creëert duidelijkheid over de onderlinge rollen en verhoudingen, duidelijkheid over de visie van de club, duidelijkheid over de inrichting van teams, de wijze van trainen, de trainingsstof en de wijze van talentontwikkeling.

Het volledige plan zal na de winterstop van seizoen 2023/24 online zijn voor onze leden.

Plan van aanpak:
– Updaten beleidsplan naar actuele situatie
– Afstemming met TC jeugd/dames
– Updates nav afstemming verwerken
– Presentatie aan bestuur

Communicatie TC
Om meer inzicht en betrokkenheid te creëren gaat de TC maandelijks via social media de GDC leden informeren over relevantie zaken. Advies is verder ook om in gesprek te gaan om te verduidelijken en eventuele onrust weg te nemen. Meer positiviteit binnen GDC is gewenst.

Seizoen 2023-2024 (teamindeling, trainers/leiders, vacatures en materialen)
GDC 1 Begeleiding: Gerrit Molenaar (trainer/coach), Robin van Wijk (teammanager), Marleen Vos
Erick in ’t Veld (verzorgers), Piet den Ouden (assistent scheidsrechter). Indeling 3e klasse bekend (Dongen, Altena, Sparta’30, Heukelum, SCO, DESK, Zwaluwe, GVV’63, OSS 1920, BLC, Woudrichem, ONI), dit seizoen nogmaals versterkte degradatie (2 rechtstreeks, 3 nacompetitie). Selectie 1+2 bestaat uit 34 spelers.

GDC 2 Begeleiding: Bas Hartman (trainer/coach), Ton van Mersbergen, Harm Groenenberg (teammanagers), Kenley Franke (assistent scheidsrechter). Indeling 2e klasse bekend (Wilhelmina’26 2, Kozakken Boys 2, Vlijmense Boys 2, Haarsteeg 2, OJC Rosmalen 2, DESK 3, Altena 2, Sparta’30 2, BLC 2, NOAD’32 2, GVV’63 2) nav deze indeling verzoek van Bas om 2e in 3e klasse ipv 2e klasse in te delen. Selectie 1+2 bestaat uit 34 spelers.
 
GDC 3 Begeleiding: Tim Minnaard, Carlo Thur, John van Zelst (teammanagers). Indeling 4e klasse bekend (SVS’65 2, GVV’63 3, Kozakken Boys 4, Nivo Sparta 6, DBN’22 2, Kerkwijk 2, Almkerk 4, BLC 3, GJS 5, Well 2, GDC 3, Jan van Arckel 4). Team bestaat uit 18 spelers 14 vast, 4 onzeker door studie, blessures & verbouwing. Horatio aan het herstellen, gaat weer af en toe voetballen. Broer Pieter van Dalen traint mee met GDC 3, sluit misschien later aan.
 
GDC 4 Begeleiding: Mark Heijstek, Toine van der Mooren (teammanagers). Indeling 5e klasse bekend (NOAD’32 3, Wilhelmina’26 3, RWB 4, Drunen 2, Well 4, Capelle 4, WSC 6, Altena 5, Achilles Veen 3, DESK 6, Almkerk 6) Team bestaat uit 21 spelers.
 
GDC 5 Begeleiding: Johan van der Stelt, Maarten Timmer (teammanagers). Indeling Veteranen (35+) competitie de Langstraat (SSC’55, NEO’25, Dongen, Molenschot, Olympia’60, DVVC, RFC). Team bestaat uit 22 spelers.

Nieuwe spelers:
Vincente Ndongala: komt op eigen initiatief over van SV Capelle. Mag vooralsnog alleen uitkomen in B categorie. Traint mee en afhankelijk van speelgerechtigheid zal Vincente worden ingedeeld bij GDC 1 of 2.
Sem Heijmans: komt op eigen initiatief over van Dussense Boys. Mag vooralsnog alleen uitkomen in B categorie 1. Traint mee en afhankelijk van speelgerechtigheid zal Sem worden ingedeeld bij GDC 1 of 2.

Terug