Deze veiling wordt gehouden omdat de regering de geldkraan dicht draait op de subsidies.
Helaas is dit nu vors minder geworden en zullen er verenigingen zijn die het hierdoor moeilijker gaan krijgen.

Activo-Band is een muziekgroep van mensen met een verstandelijke beperking in het Land van Heusden en Altena. Mede door de bezuinigingen is het voor hen lastig om hun hobby te blijven uitvoeren.

De selectiespelers van GDC hebben diverse activiteiten bedacht om zoveel mogelijk geld op te halen voor beide verenigingen. Dit varieert van een compleet verzorgde barbecue voor acht personen tot een stapweekend in Roemenië. De data wanneer de verschillende veilingitems zullen plaatsen vinden worden later bepaald en wordt via de site van GDC bekend gemaakt.

We hopen dat u een leuk bod uit kunt brengen op één van onze items en hiermee beide fantastische verenigingen kunt steunen. Wij van GDC en Activo-Band zijn u in ieder geval heel erg dankbaar voor uw belangstelling!

Terug